Mustafa salih yıkar Kullanıcı Profili

Mustafa salih yıkar Mapp Office
10 yıllık tecrübe 0 projede çalıştı İstanbul
200₺ /saat 0₺ kazanç
3d modelleme3d tasarımİç mimari tasarımmimari projeMimari proje hazırlanması (avan, kesin, uygulama)

MAPP OFFICE, Mimar Kübra Öztaş ve Mimar Mustafa Salih Yıkar tarafından, 2018 yılında İstanbul merkezli olmak üzere kurulmuştur. Sakarya’daki iletişim ofisiyle birlikte iki ilde faaliyetlerini sürdürmekte olan MAPP OFFICE, kurucularının sekizer yıllık, Türkiye’nin ulusal ve uluslararası işler yapmış, yarışma disiplinine sahip ofislerinde biriktirdiği geçmişe ait tecrübe ve birikimle ve fakat geleceğe dair sürekli kendini güncelleyen ve gündemi takip eden bir vizyonla yola çıkmıştır. MAPP OFFICE sahip olduğu tecrübeyi, sektörün yenisi oluşunun heyecanıyla birleştirerek refleksleri sağlam, ek olarak bir o kadar değişken süreçlere dair çözüm odaklı çalışma şekliyle kısa zaman içerisinde fazla ilerleme ihtimalini sürpriz olarak görmemektedir. Açıldığı tarihten bu yana bitirdiği projeler ve işveren tarafında sağlamış olduğu memnuniyet, yanlış bir beklentide olmadığını kanıtlar niteliktedir.

 

Birçok farklı ölçekte çok sayıda projelendirdiği çeşitli sektörlere ait işler sonrasında, iç mimariden kentsel planlamaya, mimariden grafik tasarıma kadar iş kabiliyetine sahip tasarım ve uygulama oluşumudur.

 

MAPP OFFICE sahip olduğu estetik kaygıları öncelikli tutarak ama dayatma yoluna da gitmeden, disiplinler arası uyuma önem veren, kullanıcı ve çevresel verilerin odağında mümkün olan en yüksek memnuniyeti ve sürdürülebilir yapım sistemlerinin yanı sıra güncellenebilir-esnek planlama kararlarıyla da zaman karşısında yenilmeyen tasarım ve mimari ürünleri üretmek doğrultusunda kararlı bir bakış açısına sahiptir.

Telefon:05335996964

İş Geçmişi (0)

 • Henüz bir etkinlik yok.

İş deneyimleri

 • Tecrübe edilen ofisler

  BKA Architects

  Ağustos 2014 - Ekim 2018

 • Tecrübe edilen ofisler

  DB Architects

  Mayıs 2010 - Kasım 2012

Eğitim

 • Mimarlık / Lisans

  Yıldız Teknik Üniversitesi

  Haziran 2006 - Haziran 2011