Blog

Enes Aydın
4 Haziran 2016
Mimari Proje-Mimari Proje İş İlanları Yorum yapılmamış

Mimari Proje İş İlanları ve Site Kullanımı

Mimari Proje İş İlanlarıMimari Proje ekibi olarak bünyemizde yer alan binlerce üyemiz için ücretsiz ilan servisimizi yayına almış bulunmaktayız. Mimari Proje platformunu kullanarak sizlerde ücretsiz iş ilanı girebilirsiniz.

İş Almak İsteyen Mimar ve Mühendisler için İpucu

Platformumuz üzerinden iş almak isteyen mimar ve mühendislerin dikkat etmesi gereken en önemli konulardan bir tanesi, güçlü bir profile sahip olmalıdır. Profilinize hazırlarken, geçmiş tecrübelerinizden ve yaptığınız işlerden bahsetmeniz, portföy için galeri oluşturmanız müşterilerin karar vermesini kolaylaştıracaktır. Yeteneklerinizi görsellerle güçlendirmeniz, müşterinin işini tarif etmesinde, istediklerini görerek seçmesine yardımcı olacaktır.

***Önemli Hatırlatma : Profil Detayları boş olan üyeler, Freelance çalışanlar kısmında listelenmezler!

Mimari Proje iş ilanları

İlgili olduğunuz kategorileri belirtmeniz, doğru listelerde yer almanız açısından önemlidir. Birden fazla kategori seçimi yapabilirsiniz, yeni iş ilanı girildiğinde bilgilendirilmek isteniyorsanız, mail bildirimlerini onaylamayı unutmayınız.

Profil alanında yaptığınız toplam iş miktarı, kazançlarınız  ve müşteri yorumları yer almaktadır. Güçlü bir profil için müşterilerinizi mutlu ederek, güzel yorumlar bırakmasını sağlayabilirsiniz. Puanı ve  olumlu yorumları çok olan üyelerimiz müşteriler tarafından projelere teklif vermek için davet edilmekte ve vitrin sayfasında ücretsiz yer alırlar.

Herkese bol kazançlar….

Yorum